LuwteNet
LuwteNet
 
Home arrow gastenboek
gastenboek

Er zijn 26 berichten in het gastenboek.
Pagina's: « 1 2

NaamBericht
Marijke
uit: Wormer
Geschreven op: Fri Jun 8 20:24:20 2007
Heerlijk om die verhalen te lezen! Geniet van de reis, maar zo te lezen lukt dat prima!! Groetjes uit Wormer
http://vanoostenbrugge.web-log.nl
Rienkje en AukeGeschreven op: Wed Jun 6 11:11:25 2007
Hoi, leuk om te lezen dat jullie het naar jullie zin hebben. Auke vindt de foto's top: 'Dat is Jesse! en 'Waar ben ik nou?' 
 
Geniet lekker verder, we blijven meelezen. 
 
En waarom zijn de smileys groen?
Wen
uit: Wormer
Geschreven op: Sat Jun 2 21:24:13 2007
COOL! Nu al foto's! 
Hoop dat het goed gaat in SF.  
Dikke knuf 
Wen :)
http://wentris.web-log.nl
Femke
uit: Assendelft
Geschreven op: Fri Jun 1 18:17:46 2007
Hoi daar Allemaal, 
 
Ben ik toch nog de eerste collega die een berichtje achter laat.  
Hoe is het vandaag allemaal verlopen? We hebben met teletekst op de achtergrond jullie gevolgd.  
Heel veel plezier daaro ! 
We zullen vanavond ook voor jou Sandra een nummertje bij blof zingen.  
 
Groeten en tot gauw! 
Femke
femmac@kpnplanet.nl
HannGeschreven op: Tue May 29 21:36:57 2007
ziet er erg mooi uit :)
Hanneke
uit: wormer
Geschreven op: Mon May 28 21:54:21 2007
:) strakke site hoor! 
ben benieuwd naar de vakantie verhalen; have fun!!
hkruijver@quicknet.nl
Marijke
uit: Wormer
Geschreven op: Wed May 23 11:10:46 2007
Wow, het is effe wennen, maar ziet er super uit hoor deze site! Moet wel wennen aan groene smilies :eek
WenGeschreven op: Thu May 17 09:52:10 2007
Jaaaa, ik kan inloggen en mijn profiel bewerken! 't is net Hyves ;) :grin
http://wentris.web-log.nl
HenryGeschreven op: Tue May 15 16:24:28 2007
Jeutje, da's schrikken :eek
WenGeschreven op: Mon May 14 23:02:19 2007
Helemaal NIEUW!! Dat had ik nog niet gezien! :)  
Spannend, ik kom weer vaker kijken. :grin
http://wentris.web-log.nl
Sammie
uit: Zaanstad
Geschreven op: Sat May 12 21:02:53 2007
Test!! :p
jeweetwelwie@luwte.nethttp://www.luwte.net/
Powered by AkoBook 2.0.6